Faqja Kryesore / Oferta pune / industri - artizanat - transport

Postimi# A74223

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Poloni, ofrohen vënde pune në punim druri (Poloni)

Postuar me: Merkure, 12 Qershor, 2019  09:05
Permiresuar me: Merkure, 12 Qershor, 2019  09:11
Skadon me: Premte, 20 Shtator, 2019  09:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ofrohen vënde pune në punime druri në një nga ndërmarrjet më të mëdha prodhuese, e cila
është e specializuar në prodhimin e gardheve druri dhe materialeve të ndryshme druri për kopshte.

Paga:- garantuar neto 12 zł / orë
- çdo muaj, në bazë të rezultateve të punës, përfitohet bonus shtesë (100-900 zł /)
- Paga mesatare është 3000 ZL /muaj
- pagesat transferohen në llogari bankare nga data 10 deri në 20 të çdo muaji dhe nuk ka vonesa në paga.
Gjithashtu nuk ka as paradhënie, kështu që punonjësit duhet të sigurojnë ushqim deri në pagesën e pagës se parë.

Orari i punës: 12 orë/dita, nga e hena ne te premte.
- numri i orëve të punës 200-250 në muaj;
- puna është e vazhdueshme - jo sezonale.

Preferohen meshkuj deri në 50 vjet.
Eksperienca e punës dhe njohuritë e polonisht nuk janë të nevojshme

Detyrat:
Puna kryhet në linjën e prodhimit për prodhimin e gardheve prej druri, elemente fiksimi, etj.
Kryhet ngarkimi i pjesëve dhe elementeve të përfunduara në paleta, kontrolli i cilësisë, paketimi etj.
Puna nuk është e komplikuar dhe nuk kërkon aftësi të veçanta dhe zbatohet në një zonë të pajisur dhe të rehatshme të prodhimit, me të gjitha lehtësitë (ndryshimin e dhomës, dushit, kuzhinës).
Prodhimi është absolutisht eko-miqësor pa erë të ashpër dhe zhurmë, në përputhje me të gjitha standardet evropiane të mjedisit.

Akomodimi nuk është i përfshirë - 300 ZL në muaj zbriten nga paga - dhe përfshinë dhoma për 4-6 persona;
kuzhinë, banjo, makinë larëse, internet, mikrovalë, pjata, jastëkë, batanije;
Ushqim gjithashtu nuk është i përfshirë.

Vendi i punës:
Zielona Gora, Poloni

Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë:
Cel/WhatsApp: +48 607 837 547
Email: kjevis@etwork.pl
Facebook: Easttrees
Instagram: east_treesVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.