Faqja Kryesore / Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Postimi# A63148

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KERKOHET ARKITEKT DESIGNER (Shkozet)

Postuar me: Merkure, 18 Prill, 2018  16:52
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:02
Skadon me: Premte, 27 Korrik, 2018  16:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per ARKITEKT dega DESIGN.
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin e Arkitektures, dega Design.
2. Te perdore shume mire programet kompjuterike perkatese
3. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj
4. Perbejne avantazh personat me eksperience pune te meparshme.
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 0686054142Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.