Faqja Kryesore / Oferta pune / shitje - marketing

Postimi# A87014

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Punë nga shtëpia. Vetëm per përdoruesit e internetit. Shqiperi dhe Kosove (Tirane)

Postuar me: Marte, 25 Gusht, 2020  15:53
Skadon me: Enjte, 03 Dhjetor, 2020  14:53
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
✅👉 Punë nga shtëpia. Vetëm per përdoruesit e internetit.!!!!!!!!
✅Jo me shitje produktesh , dhe jo me dale ne terren .
✅ ❌✅JU JAPIM FAKTE, QE KETU PUNOHET DHE FITOHET VERTETE , POR JO PA PUNE .
Nese je agjent shitjesh me kompanite superiore me produkte sikur jane LR, AVON, HERBALIVE e shum te tjera , ja vlen te na ndiqeni , se ketu ju mesoni se si te rrisni klientelen tuaj, si te gjeni bashkpunetore te rinje ne internet,
🛑👉Shmangni premtimet se fitohet pa punë, edhe këtu duhet pune qe te arrini suksesin, thjeshte ndiq udhezimet. (Funksionon me marketing shume nivelesh) MLM .
✅Bleni kurset dixhitale online duke mesuar si te perdorni Facebook , instagram , twiter , duke reklamuar pa qen nevoja te shpenzoni.
👉Shndërroni profilin tuaj në Facebook në një "magnet" që do të tërheqë qindra etiketa "si" dhe komente për çdo postim që bëni.
✅ Tërheqni klientët të cilët janë të gatshëm t'ju bashkohen juve , pa pasur nevojë të kontribuojnë as ju, as ata në reklama me pagesë.
Duke filluar me profilin tuaj në Facebook dhe e njëjta gjë vlen edhe për Instagramë duke marë miq dhe bashkëpunëtorë të rinjë .
👉Program pra që na mëson , dhe na paguan, nëse ndiqëni udhëzimet.
❌👉Jam i sigurt se shumë njerëz kan iden se mund të jetë gënjeshter , mashtrim, por ne jua vërtetojmë që kjo platformë dixhitale është e vetmja në botë që paguan dhe në koh rekord.❌( Harrojeni çfare dini nga kompanit fantazma qe premtojne se ka para pa pune, dhe vetem me paguar ju ke ata çdo muaj.)
✅Te gjithe e dime qe te hapim nje biznes , na duhen shuma te medha parash , ndiqni udhezimet, dhe krijo biznesin tend sot .
👍Investoni vetëm 20 euro, një herë të vetëme në jetë .
✅ Asnjë abonim mujor dhe vjetor. Dhe kthim 100% i shumës që keni paguar të 20 € qe nga personi i pare qe vjen bashkohet ne ekipin tuaj te punes .
✅Garantojme traineme dhe mbeshtetje maksimale per te arritur suksesin .
👉Prezantimi do te behen me sallen online zoom sipas grafikut me takime, me date dhe ore te caktuar.
Ler te dhenat tuaja ne E-Mailin: biznes1mlm@gmail.com
Ose ne Wiber & WhatsApp : +306987740823
FACEBOOK PAGE: https://www.facebook.com/TwentyXprogeneral
TwentyXpro Albania ju fton në një takim të planifikuar Zoom çdo dite duke programuar takimet
Tema: Prezantimi planit të marketingut (mënyres së punës) të TwentyXpro në Shqipëri.
Shkarko zoom meting
Meeting ID Zoom : 256 728 3093 Paswort ju jepet mbasi kemi kontaktuar me pare.
Ju faleminderit .TwentyXproVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB