Faqja Kryesore / Oferta pune / shitje - marketing

Postimi# A84420

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Internet Bastet edhe Kazino e reja me MGA licencë po kërkon Affiliate / Partnerët për të bashk (Kosove, Evropa)

Postuar me: Merkure, 24 Qershor, 2020  15:35
Permiresuar me: Marte, 30 Qershor, 2020  10:49
Skadon me: Premte, 02 Tetor, 2020  15:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Unë jam duke kërkuar për kandidatë seriozë dhe ambiciozë të cilët janë të paktën 18 vjeç për të promovuar faqen tonë të internetit.
Kompania ofron internet bast dhe lojëra kazino në internet.
Ditët na ndajnë nga fitimi i një MGA licence dhe të shkojmë përafërsisht LIVE në 4 javë.
Orari i punës është fleksibël, që do të thotë që ju lehtë mund të vendosni ritmin, pasi puna mund të bëhet edhe nga shtëpia.
Regjistrimi dhe mbështetja janë falas.
Gjithçka që ju nevojitet është një kompjuter / laptop dhe një smartphone me një lidhje interneti, një dëshirë të mirë dhe këmbëngulje.
Komisioni (%) juaj i fituar paguhet çdo muaj në varësi të pozitës që keni.
Dokush i interesuar të punojë së bashku duhet të vizitojë këtë adresë në internet për më shumë informacion: affiliate.betworld247.com
Mezi pres të të shoh, sepse vetëm së bashku mund të jemi të suksesshëm dhe të formojmë një TEAM të suksesshëm.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.