Faqja Kryesore / Oferta pune / shitje - marketing

Postimi# A72285

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
AGJENT I SHITJES (SKOPJE)

Postuar me: Enjte, 11 Prill, 2019  17:43
Skadon me: Shtune, 20 Korrik, 2019  17:43
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Aplikoni tani per tu bere pjese e platformes me te madhe te shitjes online ne trojet shqiptare.

Dergoni CV ne info@dyqani.com duke perfshire te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja.

Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB