Faqja Kryesore / Oferta pune / kontabilitet - finance

Postimi# A80808

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Asistent Financier/re (Golem)

Postuar me: Premte, 31 Janar, 2020  14:03
Permiresuar me: Premte, 31 Janar, 2020  14:17
Skadon me: Djele, 10 Maj, 2020  15:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Grand Blue Fafa shpall vakant pozicionin ASISTENT FINANCIER/RE.

Kriteret :
- Te kete mbaruar shkollen e larte(te pakten bachelor), ne fushen e ekonomise dhe financave.
- Mosha 22-35 vjec.
- Te zoterojne njohuri ne perdorimin e excel, word..etj, kane perparesi individet qe njohin programet alfa & financa 5.
- Te jete fleksibel ne oraret e punes te kompesuara keto ne pushime apo shtese ne page.
- Te jete i afte per pune ne grup dhe i vemendeshem ne urdherat e eprorit perkates.

Te interesuarit te kontaktojne ne +355693422525Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.