Faqja Kryesore / Oferta pune / kontabilitet - finance

Postimi# A41615

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Financiere (Kopshti botanik)

Postuar me: Merkure, 14 Janar, 2015  15:57
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:48
Skadon me: Premte, 24 Prill, 2015  16:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Kerkohet financiere (femer) mosha maksimumi 25 vjec. Te kete eksperience minimumi 2 vjet si financiere ose zyre kontabiliteti. Te njoh mire programin Financa 5 dhe paketen Office. Te kete eksperience ne ndjekjen dhe perpilimin e dokumentave prane organeve shteterore. Ofrohet mundesi e vazhdueshme trajnimi dhe nje kontarate pune minimalisht 5 vjet. Ju lutem CV te dergohen se bashku me fotografi te koheve te fundit.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.