Faqja Kryesore / Oferta pune / kontabilitet - finance

Postimi# A33770

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
“Pirraci-U6″ kerkon te punesoje Ekonomiste (Kamez ,km 3)

Postuar me: Merkure, 03 Korrik, 2013  09:27
Permiresuar me: Premte, 04 Tetor, 2013  11:58
Skadon me: Premte, 11 Tetor, 2013  09:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 “Pirraci-U6” kerkon te punesoje:
Posti i Punes: Ekonomiste
Vendodhja e Kompanise: Valias Kamez km 3,Tirane,
Kualifikime/ Kërkesa:
- Të perfunduar studimet ne fakultetin Ekonomik .
- Te kete njohuri shume te mira te programeve te paketes Microsoft Office si dhe te programit Alfa dhe Alfa Platinium.
- Te kete eksperience mbi 5 vjecare
- Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze.
- Te kete aftesi te mira komunikuese dhe organizative.
- Te jete fleksibel dhe e adaptueshme
Kandidatet e interesuara të dergojne CV ne adresen tone:
upirraci@yahoo.com
ose te kontaktojne ne numrat e tel:
- +355 66 20 20 804
- +355 4 45 00 696Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.