Faqja Kryesore / Oferta pune / informatike - telecom

Postimi# A81642

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ofroj vend pune full stack developer PHP & MYSQL (Myslym Shyri)

Postuar me: Shtune, 29 Shkurt, 2020  12:51
Permiresuar me: Shtune, 29 Shkurt, 2020  12:52
Skadon me: Hene, 08 Qershor, 2020  13:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkohet programues me orar te plote PHP & MYSQL

Te kete njohuri te tjera
HTML CSS
JAVA & JAVASCRIPT
WEB DESIGN
GRAPHIC DESIGN
VIDEO EDITOR
Dhe si gjuhe primare Italiano Te interesuarit te dergojne CV NE info@infoweb24.it

www.infoweb24.itVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.