Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A68506

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dy kapanone me qira në Kodhel (Kodhel )

Postuar me: Shtune, 15 Dhjetor, 2018  10:32
Skadon me: Hene, 25 Mars, 2019  10:32
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 80,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë.
Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri.
Ofrohen me qira së bashku ose më vete.
✔Cilësi të ambientit:
– Rruga deri në ambientin e kapanoneve është e shtruar.
– Është i përshtatshëm dhe funksional për lloje të ndryshme aktivitetesh.

*SHËNIM: Shtëpia e Murgeshave ofron mbështetje me 600 punonjëse në rast përdorimi të kapanoneve/kapanonit për shërbim rrobaqepësie.

🏷️ÇMIMI: 80’000 lekë (për të dy kapanonet)
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB