Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A68148

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kapanon me qira te rruga e Policisë (SHKODER)

Postuar me: Enjte, 29 Nentor, 2018  16:17
Skadon me: Shtune, 09 Mars, 2019  16:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 803 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Është i ndarë në mënyrën e duhur për ta shfrytëzuar si ambient zyrash.
Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

🏷ÇMIMI: 100’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.