Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A68122

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk (Bahçallëk )

Postuar me: Merkure, 28 Nentor, 2018  13:51
Skadon me: Premte, 08 Mars, 2019  13:51
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 2,000 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës.
Kati i parë dhe i dytë kanë sipërfaqe respektivisht 380 m².
Toka ndodhet mbrapa kapanonit dhe ka në sipërfaqe prej 4 dynym (40 m² x 100 m²)
Ofron 1300 m² parkim.

🏷ÇMIMI: 2’000 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB