Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A68089

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kapanon me qira tek ish-Parku (SHKODER)

Postuar me: Marte, 27 Nentor, 2018  12:32
Skadon me: Enjte, 07 Mars, 2019  12:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,500 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon tek zona e ish-parkut, në Shkodër. Kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m², ku 800 m² janë ndërtim, si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

Kapanoni përbëhet nga dy banjo dhe dhoma për zyra.

Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me unazën e qytetit.
Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si: fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë, etj.
Ka një sistem elektrik 3-fazor.
Kapanoni është i rikonstruktuar në vitin 2012 sipas standardeve më të larta.

🏷ÇMIMI: 1’500 €/MUAJ *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.