Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A67986

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë (SHKODER)

Postuar me: Enjte, 22 Nentor, 2018  15:27
Skadon me: Shtune, 02 Mars, 2019  15:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 480 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejtoria e Transportit Rrugor, Shkodër.
Ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e ndarë respektivisht në: 175 m² kati 0 dhe 55 m² kati 1.

✔Cilësitë e ambientit:
– Dyqani ka dy dalje kryesore, një para dhe një tjetër me tarabë për futjen e objekteve të mëdha në godinë ose ngarkim-shkarkim të kamionave.
– Gëzon fasadë xhami për një reklamim sa më të mirë dhe efikas.
– Është i shtruar i gjithi në pllakë.
– Ka një lartësi prej 4.8 metrash.
– Ka roje 24 orë.

🏷 ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj *I NEGOCIUESHËM”
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.