Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A67253

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambient biznesi 2 katëshe, me qira (Sarreq)

Postuar me: Shtune, 20 Tetor, 2018  13:53
Skadon me: Hene, 28 Janar, 2019  12:53
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin e parë 460 m² dhe në katin e dytë 96 m².
Prona është e rrethuar nga një oborr me një sipërfaqe prej 500 m².
Në brendësi ka tre banjo, ndër të cilat njëra banjo është e pajisur me dush, ndërsa banjoja tjetër përfshin dushin dhe një vaskë. Ambjenti është i survejuar me kamera sigurie dhe ka në dispozicion roje 24/24 orë.

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB