Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A66257

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambient biznesi 2 katëshe (Rruga "Mirash Ivanaj" )

Postuar me: Premte, 07 Shtator, 2018  18:36
Skadon me: Djele, 16 Dhjetor, 2018  17:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,000 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin e parë 460 m² dhe në katin e dytë 96 m².
Prona është e rrethuar nga një oborr me një sipërfaqe prej 500 m².
Në brendësi ka tre banjo, ndër të cilat njëra banjo është e pajisur me dush, ndërsa banjoja tjetër përfshin dushin dhe një vaskë. Ambjenti është i survejuar me kamera sigurie dhe ka në dispozicion roje 24/24 orë.

🏷ÇMIMI: 2000 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.