Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A62706

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne Vaqarr! (Vaqarr)

Postuar me: Shtune, 27 Tetor, 2018  12:36
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Hene, 04 Shkurt, 2019  11:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 4,000 €
 
Jepet me qera magazine ne zonen e Vaqarrit. Ambienti ka siperfaqe totale 2000 m2. Eshte ne gjendje te mire, i ndricuar, i pershtatshem dhe funksional per aktivitete te ndryshme biznesi. Te ofron mundesi parkimi ne ambientet e jashtme te tij. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH210318-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.