Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A62706

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne Vaqarr! (Vaqarr)

Postuar me: Shtune, 27 Tetor, 2018  12:36
Skadon me: Hene, 04 Shkurt, 2019  11:36
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 4,000 €
 
Jepet me qera magazine ne zonen e Vaqarrit. Ambienti ka siperfaqe totale 2000 m2. Eshte ne gjendje te mire, i ndricuar, i pershtatshem dhe funksional per aktivitete te ndryshme biznesi. Te ofron mundesi parkimi ne ambientet e jashtme te tij. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH210318-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB