Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A62285

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
MAGAZINE NE DURRES , OKAZION !!! (Shkozet)

Postuar me: Hene, 26 Shkurt, 2018  19:36
Permiresuar me: Premte, 25 Maj, 2018  07:13
Skadon me: Merkure, 06 Qershor, 2018  20:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet , kati i 1 , perdhe :
Magazine me sip. 400 m2 dhe Magazine me sip. 230 m2 te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si dhe ambiente per zyra me sip 20-120 m2 . Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Magazinat jane aktualisht me qera , te disponueshme ne prill 2018 .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.