Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A62192

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne Rr. Vace Zela! (Rr. Vace Zela)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  11:35
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  11:35
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 300 €
 
Jepet me qera magazine ne Rr. “Vace Zela”, afer Qendres Globe. Ambienti ndodhet ne katin zerom me siperfaqe 168m2 dhe lartesi 5m. Eshte i pajisur me qepena metalike, ka ndricim natyral. Siperfaqja e bollshme dhe funksionale eshte e pershtatshme per sherbime apo magazinim biznesi. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje edhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH140218-01
http://homeplus.al/property/magazine-me-qera-ne-rr-vace-zela/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB