Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A61937

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne Kombinat! (Misto Mame, Kombinat)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  11:40
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  11:40
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,500 €
 
Jepet me qera magazine ne Kombinat. Magazina ka siperfaqe te brendshme 755m2 dhe siperfaqe te ambientit te jashtem 325m2 qe mund te shfrytezohen per nevoja magazinimi apo parkimi. Ka hapesira te bollshme teper funksionale me lartesi te pershtatshme per magazinim, aktivitet biznesi apo fabrike prodhimi. Per me shume detaje dhe informacione na kontaktoni!

Property ID : BH050218-01
http://homeplus.al/property/magazine-me-qera-ne-kombinat/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB