Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A61701

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambient komercial me qera ne zonen e Ali Demit! (Ali Demi)

Postuar me: Merkure, 05 Shtator, 2018  12:28
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Premte, 14 Dhjetor, 2018  11:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300 €
 
Ambient komercial me qera ne zonen e Ali Demit. Ambienti ka siperfaqe 90 m2 dhe eshte ne kat 0. Ne nje pjese te hapesires se tij ka te pershtatur nje seksion te vecante i cili aksesohet me shkalle druri te brendshme. Ne ambient ka depozite te vecante uji dhe nje tualet te vogel. I pajisur me dritare dhe dyert me qepene. Shume i pershtatshem per servis makinash, punishte druri, alumini apo aktivitete te tjera te ngjashme. Cmimi mjaft i favorshem dhe zona e populluar. Per viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH230118-01
http://homeplus.al/property/ambient-komercial-me-qera-ne-zonen-e-ali-demit-2/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.