Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A61585

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne Vaqarr! (Vaqarr)

Postuar me: Merkure, 05 Shtator, 2018  12:35
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Premte, 14 Dhjetor, 2018  11:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,800 €
 
Jepet me qera magazine me siperfaqe 750 m2 ne zonen e Vaqarrit. Ka hapesira te bollshme, funksionale dhe lartesi 7m qe e ben te pershtatshem per shumellojshmeri sherbimesh apo aktivitetesh biznesi. Magazina ka ndricim te plote natyral dhe furnizim me uje nepermjet nje pusi te vecante. Magazina ka oborr te jashtem te rrethuar, te pajisur me porte elektronike dhe te ofron mundesi parkimi. Te perfshira ne ambient jane 2 zyra, 1 ambient kuzhine dhe 2 tualete. Per me shume informacione si dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : BH150118-01
http://homeplus.al/property/14844-2/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.