Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A57369

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne aksin Shkozet-Durres (Shkozet-Durres)

Postuar me: Enjte, 08 Shkurt, 2018  16:45
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Shtune, 19 Maj, 2018  17:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,300 €
 
Jepet me qera ambjent magazine ne aksin Shkozet-Durres, mbikalimi i ri. Magazina ka siperfaqje te brenshme 400 m2 dhe siperfaqje te jashtme 500 m2 me dalje ne rruge kryesore. Eshte me konstruksion metalik 9 m lartesi. Gjate gjithe dites ka ndricim natyral. Ambjenti ne te cilen ndodhet eshte mjaft i favorshem per cdo lloj biznesi apo tregetie pasi pamja e saj eshte mjaft e reklamueshme. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN060617-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.