Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A52943

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazina me qera ne Tirane (Tirane)

Postuar me: Premte, 16 Shkurt, 2018  12:15
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Djele, 27 Maj, 2018  13:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 6,000 €
 
Jepen dy magazina me qera brenda ne Tirane, me dalje ne rruge kryesore. Magazinat kane siperfaqe te dyja sebashku 2000 m2 dhe lartesi 15 m2. Jane te rrethuara dhe te shtruara me beton. Ambientet kane nje oborr te madh qe mund te sherbeje per parkimin e mjeteve te ndryshme. Magazinat jane te pajisura me sistem kamerash, me ure dhe me vinca per transportin e peshave te renda. Ambjentet kane dhe roje per mirembajtjen e magazinave. Furnizimi me energji dhe uje i panderprere. Punimet restauruese merren persiper nga pronari.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi: 3 euro/m2

www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.