Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Postimi# A69386

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dyqan me qira, në Sarreq (Sarreq )

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2019  14:03
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2019  15:03
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 176 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 31 m² të ndodhur në Sarreq.
Dyqani ndodhet në katin e parë, buzë rrugës kryesore, që e bën lehtësisht të dallueshëm.
Vetrata e xhamit gjithashtu jep çasjen e duhur për reklamimin e dyqanit.
Dyqani ka dhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 22’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB