Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A78834

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me Qera Shtepi Private! (Kodra e Priftit)

Postuar me: Hene, 18 Nentor, 2019  15:49
Skadon me: Merkure, 26 Shkurt, 2020  15:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 350 €
 
Shtepia Private ndodhet tek Kodra e Priftit. Siperfaqja totale e saj eshte 120 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka te perfshire nje depo, vend parkimi si dhe nje kantine. Hyrja ndodhet ne katin e 2 te nderteses dhe ka sistem ngrohje me gaz. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni. ID: EM141119-01Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.