Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A76347

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 24 Gusht, 2019  13:24
Skadon me: Hene, 02 Dhjetor, 2019  12:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 60,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”.

Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme.

Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo.

Vila është e mobiluar plotësisht, dhe ofron një oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.

🏷ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.