Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A76311

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale (Shkoder)

Postuar me: Premte, 23 Gusht, 2019  14:12
Skadon me: Djele, 01 Dhjetor, 2019  13:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,500 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.

Objekti ndahet në këtë mënyrë:

Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,

-një kuzhinë,

-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket

-dy banjo, të kompletuara

Ofrohet me qira i mobiluar.

Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.