Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A75142

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dhoma plazhi Sarande . (sarande)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  18:07
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  18:07
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 25 €
 
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit
Cmimet variojne nga 20 euro - 40 euro
Cel. : 00355692470310Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB