Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A74383

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtëpi private 1+1 me qira, lagjja “3 Heronjtë” (lagjia 3 heronjte)

Postuar me: Hene, 17 Qershor, 2019  13:58
Skadon me: Merkure, 25 Shtator, 2019  13:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 150 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”.

Shtëpia përbëhet nga: salloni, një dhoma gjumi dhe një banjo e kompletuar.

Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.

Është e shtruar e gjitha me pllakë.

Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

🏷ÇMIMI: 150 € në muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.