Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A74270

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”. (lagjia 3 heronjte)

Postuar me: Enjte, 13 Qershor, 2019  15:41
Skadon me: Shtune, 21 Shtator, 2019  15:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 350 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m².

Shtëpia ndodhet në katin e parë.

✅Shtëpia përbëhet nga:

– Dy dhoma gjumi

– Sallon + Kuzhinë

– Një banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësitë e shtëpisë:

– Është e mobiluar.

– Ka sistem sigurie me kamera.

– Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje

– Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.

– Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

🏷ÇMIMI: 350 €/muaj

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.