Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A73262

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
🔥🔥🔥Apartament pushimi ne Velipoje🔥🔥🔥 (Shkoder)

Postuar me: Merkure, 08 Maj, 2019  14:51
Permiresuar me: Merkure, 15 Maj, 2019  15:33
Skadon me: Premte, 16 Gusht, 2019  14:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1 €
 
⭐️Apartament pushimi Grand Europa Resort⭐️

🏖Jepet me qira ditore!!!

👨‍👩‍👧‍👦 Max i personave 4

🎯Ndodhet te Grand Europa Resort, Velipoje

🛏 1 dhom gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 1 wc

💶 Cmimi ne varion nga 30€-60€ / nata

📊Varet te kohezgjatja dhe periudha e prenotimit!

📌Fiksoni takim tani!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsay

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.