Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A72790

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vilë 3-katëshe me qira te Poçeria (Poçeria)

Postuar me: Enjte, 25 Prill, 2019  12:35
Skadon me: Shtune, 03 Gusht, 2019  12:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 600 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për kat) në një truall prej 600 m².
Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 600 €/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.