Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A58319

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi Pushimi Vlore (Uje i ftohte prane molit)

Postuar me: Premte, 21 Korrik, 2017  18:04
Permiresuar me: Premte, 21 Korrik, 2017  18:06
Skadon me: Djele, 29 Tetor, 2017  17:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25,000 LEK
 
Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata.
Per me shume informacion dhe per prenotime kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0682637377Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.