Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A48751

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet gazonjere me qera 1+1,TIRARA RE. (100 metra larg shkolles Petro Nini.)

Postuar me: Merkure, 25 Maj, 2016  13:53
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:08
Skadon me: Premte, 02 Shtator, 2016  13:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300 LEK
 
Jepet gazonjere me qera 1+1, rruga margarita tutulani kati 2, 100 metra larg shkolles Petro Nini.
Me siperfaqe 34 m3, e pa mobiluar dhe e pershtatshme per zyra ose studio.
Per me shume informacione ju lutem kontaktoni te ky nr:
0682255772
Cmimi 300 mij/lek(i diskutushem)
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.