Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A34665

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JAP ME QERA GARZONIERE, PLAZHI ILIRIA DURRES (Plazhi Iliria)

Postuar me: Hene, 25 Korrik, 2016  09:46
Skadon me: Merkure, 02 Nentor, 2016  08:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 15 €
 
JAP ME QERA NJE GARZONIERE 32 M2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV( dhe kabllor), ME KUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar ).
QERA 15 SHTATOR- 10 QERSHOR 100 000 LEKE MUAJI
CMIMI QERSHORI DHE SHTATORI 10 EURO NATA
KORRIK GUSHT 15 EURO NATA

tel- 00355 69 210 3838 ( viber what's app ) OSE ne fb
https://www.facebook.com/ApartamenteMeQeraDurresIliria?ref=ts&fref=ts »

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.