Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A83393

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 149 m² 1.490 Euro (Bllok)

Postuar me: Premte, 22 Maj, 2020  13:25
Skadon me: Djele, 30 Gusht, 2020  13:25
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,490 €
 
Jepet me qira apartament 3+1 tek ish Blloku,Tiranë. Ka sipërfaqe 149.5 m² dhe ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor modern.


Organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon.


Cmimi: 1490 €/ muaj.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB