Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A78231

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 130 m² 800 Euro (Tefta Tashko Koco) (Tefta Tashko Koco)

Postuar me: Marte, 29 Tetor, 2019  14:35
Permiresuar me: Marte, 29 Tetor, 2019  14:44
Skadon me: Enjte, 06 Shkurt, 2020  14:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 800 €
 
Tek Pazari i Ri, tek supermaket Xhangolli, jepet me qira Apartament I ri 3+1. Ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor, totalisht i mobiluar, me sistem qendror ngrohje ftohje. Sipefaqe totale eshte 130 m2, kati 7 banimit, orientim nga dielli, ne nje zone shume te mire per banim. Apartamenti perbehet nga salloni+gatim, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Cmimi: 800 Euro/muaj.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.