Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A78003

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 117 m² 700 Euro (Stadiumi Dinamo) (Stadiumi Dinamo)

Postuar me: Hene, 21 Tetor, 2019  14:39
Skadon me: Merkure, 29 Janar, 2020  13:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 700 €
 
Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : Veri-jug-Perendim,Kati 7, me 2 ashensore. Perbehet nga salloni I bollshem,ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 banjo,2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar shume mire,cdo gje moderne e cilesore. Apartamenti eshte i shtruar me parket laminat cilesor,Sistem ngrohje-ftohje me chiller. Cmimi: 700 Euro/Muaj. Ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi katin -1 te pallatit.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.