Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A71533

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera apartament 3+1 prane Liqenit artificial! (Liqeni artificial)

Postuar me: Enjte, 21 Mars, 2019  16:01
Skadon me: Shtune, 29 Qershor, 2019  17:01
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 600 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 prane liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. I pajisur me sistem kondicionimi dhe chiller. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar ne menyre moderne dhe hapesira te bollshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ200319-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB