Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A71322

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera apartament 3+1 tek Blloku! (Tek ish blloku)

Postuar me: Premte, 15 Mars, 2019  12:11
Skadon me: Djele, 23 Qershor, 2019  13:11
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 400 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te me nje siperfaqe te bollshme prej 115 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti jepet me qera i mobiluar, por mund te arredohet sipas shijeve te klientit. I pajisur me sistem kondicionimi. Nxitoni per mos ta humbur kete mundesi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : BL150319-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB