Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A70286

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera per banim ose zyre ne Vasil Shanto! (Vasil Shanto)

Postuar me: Shtune, 16 Shkurt, 2019  10:23
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Hene, 27 Maj, 2019  11:23
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 400 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre ne zonen e Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim, pallat i ri me siperfaqe 128m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Ka siperfaqe te bollshme me nje planimetri funskionale te pershtatshem per aktivitet zyre. I pajisur me sistem kondicionimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ140219-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB