Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A70109

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Papafingo me qera tek Kopshti zoologjik! (Kopshti zoologjik)

Postuar me: Hene, 11 Shkurt, 2019  14:57
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Merkure, 22 Maj, 2019  15:57
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,300 €
 
Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek Kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, me siperfaqe te bollshme prej 150m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i arrederuar dhe mobiluar ne menyre moderne. Ne ambientin e ndenjes ndodhet oxhaku me dru i cili funksionon me kalorifer ne te gjitha ambientet e tjera te apartamentit. Gjithashtu eshte i pajisur dhe me sistem kondicionimi iverter dhe panele diellore. Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri teper cilesor. Pozicionimi dhe orientimi i apartamentit te ofron nje pamje te kendshme te liqenit. Ka mundesi parkimi ne nje post parkimi te jashtem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN110219-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB