Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A69954

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet/Jepet me qera kati i 1-re i nje vile ne Rr. e Elbasanit! (Rruga e Elbasanit)

Postuar me: Merkure, 06 Shkurt, 2019  13:20
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Premte, 17 Maj, 2019  14:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 800 €
 
Shitet ose jepet me qera apartament ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Turke. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje vile 4-kateshe. Ka siperfaqe 154.8m2 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur, dritare te pajisura me grila. Mundesi shfrytezimi i oborrit te jashtem. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i shitjes - 232200 Euro

Id e prones : ME020219-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.