Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A69950

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 3+1 per banim ose zyre me qera prane Petro Ninit! (Rruga Zef Jubani)

Postuar me: Merkure, 06 Shkurt, 2019  11:15
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Premte, 17 Maj, 2019  12:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 600 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre prane Gjimnazit Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 136m2 i organizuar ne nje planimetri mjaft funksionale. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. I mobiluar ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Mjaft i pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ040219-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB