Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A69733

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko! (Don Bosko)

Postuar me: Marte, 29 Janar, 2019  10:56
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Enjte, 09 Maj, 2019  11:56
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 350 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje vile 4-kateshe. Ka siperfaqe te bollshme prej 160m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet, 1depo dhe 2 ballkone. Eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me ambientin e kuzhines. Jepet bosh vetem per banim. Dritaret te pajisura me grila. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AZ260119-01Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB