Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A67371

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament super luksoz me qera ne Myslym Shyri! (Myslym Shyri)

Postuar me: Shtune, 16 Shkurt, 2019  11:21
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Hene, 27 Maj, 2019  12:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 800 €
 
Jepet me qera super apartament ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri mjaft mire i administruar. Ka siperfaqe te bollshme 126m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, 1 studio, 2 tualete. Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre luksoze, nje nderthurje e modernes dhe klasike ku nuk mungojne punimet e drurit. Te gjitha ambientet kane ndricim natyral gjate gjithe dites dhe jane te pajisura me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone mjaft te preferuar jho shume larg Qendres. Ofrohet mundesi parkimi ne garazhin nentokesor te pallatit. Per te mos humbur jkete rast dhe per me teper informacion na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AN251018-01Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.