Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A67094

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera per banim ose zyre ne Qender! (Qender)

Postuar me: Marte, 15 Janar, 2019  11:17
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Enjte, 25 Prill, 2019  12:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 900 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne Qender. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe te bollshme prej 150m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon ose ne perdorim zyre te ofron 4 mundesi ambiente zyrash. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, Dritaret jane dopioxham dhe me grila, dhomat te shtruara me parket. Ndodhet ne zone qendore mjaft te aksesueshme Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni! Cmimi per zyre - 1000 Euro/muaj

Id e prones : AZ121018-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.