Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A67051

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera ne Bllok! (Bllok)

Postuar me: Marte, 15 Janar, 2019  11:21
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Enjte, 25 Prill, 2019  12:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 600 €
 
Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ka siperfqe 135 m2, ndodhet ne kat te 2-te dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Ndodhet ne gjendje shume te mire pune. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Per informacione te detajuara dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ091018-03
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.