Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A66333

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Super apartament luksoz me qera ne Bllok! (Blloku)

Postuar me: Marte, 15 Janar, 2019  12:02
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Enjte, 25 Prill, 2019  13:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,200 €
 
jepet me qera super apartament luksoz ne nje nga zonat me te mira te Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat 5-te, ka planimetri 3+1 me nje siperfaqe te bollshme prej 148 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre luksoze, nje nderthurje e stilit modern dhe antik. Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri. Eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket te cilesise dhe markave te njohura. Oxhaku ne soxorno te ofron nje pamje te kendshme dhe shplodhese. Te ofron gjithashtu mundesi parkimi ne garazhin nentokesor te pallatit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090918-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.